O Nas

Restauracja Jadło Biskupinek to lokal nawiązujący swym niepowtarzalnym klimatem do korzeni polskiej tradycji. To przede wszystkim wyśmienita kuchnia staropolska, posiadająca swój własny, niepowtarzalny charakter, stąd rozpoznawana i ceniona na całym świecie.

To tylko przedsmak tego co czeka na Ciebie w naszej restauracji. Zapraszamy już dziś!

Golonka "piwowarski dwór"
Zapiekana w piwie to przebój Jadła Biskupinek. Smakowicie doprawiona, zanim trafi do pieca, maceruje się w ziołowej zaprawie. Następnie zalana piwem jest powoli zapiekana, co powoduje, że mięso zachowuje soczystość i delikatność. Dzięki tym wszystkim procedurom ma lekko piwny posmak i pięknie przyrumienioną skórkę. Golonka jest serwowana z zasmażanymi na boczku ziemniakami i świetnie doprawioną kapustą na ciepło.


Kiedy pasja staje się pomysłem na życie , nie może to być coś przypadkowego. Od kiedy pamiętam, kuchnia była dla mnie czymś więcej niż tylko miejsce gdzie sporzadza się posiłki tylko i wyłącznie dla zaspokojenia głodu …

Ale może tak od początku.:
Restauracja Jadło Biskupinek powstała 13 lat temu , jest to typowo rodzinny interes . Początkowo była to typowo kuchnia polska , jednakże kiedy 5 lat temu powstała droga ekspresowa, zmusiło nas to do rozszerzenia naszej oferty w stronę klienta . I tak powstała nasza pizzeria . Pizzeria , która poniekąd była zawsze gdzieś w moich planach a teraz stała się moim małym smacznym lokum .Moje zainteresowanie kuchnią włoską pozwoliło mi na stworzeniu pizzy, która łączy ze sobą tradycyjny smak ciasta z niepowtarzalną kompozycją dodatków. I tak można u nas skosztować pizzy z oscypkiem zamawianym prosto spod Tatr, z kurkami czy z suszonymi pomidorami i świeżą rukolą. Klient odwiedzając naszą restaurację ma do wyboru aż 61 rodzai pizz typu włoskiego na cienkim cieście oraz kilka rodzai równie smacznej pizzy amerykańskiej na grubym cieście... Dla poszukujących nowych doznań kulinarnych to nie koniec nowości , oprócz bardzo długiej listy dodatków, również ciasto może być posmarowane sosem pomidorowym, barbecue lub czosnkowym .

Dopadł Cię głód??? Z nami zaspokoisz swój głód – pizza na dowóz już w kilka chwil znajdzie się u Ciebie! Jadło Biskupinek - uzależniamy od pizzy!